WüstenrotTím začala historie stavebního spoření na evropském kontinentě a také stavební spořitelny Wüstenrot, která se stala základem velké finanční skupiny Wüstenrot. Na základě expanze do mnoha evropských zemí a také spojením s jednou z největších německých pojišťovacích společností Württembergische AG se Wüstenrot stal významnou mezinárodní finanční institucí.

KB.cz patří mezi největší banky působící na českém trhu. SMS půjčka Ferratum vyřeší vaše nenadále problémy.

Wüstenrot v České republice

I v naší malé zemi je jméno Wüstenrot úzce spojeno s počátky stavebního spoření. Wüstenrot – stavební spořitelna, a.s. zahájila svou činnost na podzim roku 1993, v roce, kdy byl přijat nový zákon o stavebním spoření. Od té doby si získala důvěru statisíců spokojených klientů, kterým stavební spoření umožnilo financovat jejich bydlení, vytvořit finanční rezervy na stáří i ušetřit si peníze na jiné potřeby. Stejně jako v mateřských zemích i v České republice bylo záměrem Wüstenrotu poskytnout klientům ucelený soubor finančních služeb z oblasti rodinných financí. Po stavebním spoření přišlo hned v roce 1999 životní pojištění, začátkem roku 2003 nabídl Wüstenrot hypotéky jako další formu financování bydlení. V roce 2006 bylo portfolio Wüstenrotem poskytovaných služeb rozšířeno o neživotní pojištění, zaměřené především na pojistnou ochranu rodiny a bydlení a pojištění motorových vozidel. Další významný mezník v rozvoji služeb Wüstenrotu představovalo zavedení depozitních produktů a internetového bankovnictví na přelomu let 2010 a 2011. Dnes je Wüstenrot finanční skupinou, kterou tvoří čtyři společnosti. Díky jejich úzké spolupráci a společné obchodní síti finančních poradců má klient Wüstenrotu svého osobního finančního poradce, a tím všechny potřebné služby snadno dostupné pod jednou střechou.

Česká spořitelna půjčky jsou vhodné jak pro podnikatele tak pro běžné občany. Česká spořitelna je největší tuzemská finanční instituce. Poštovní spořitelna má pro vás připraveno mnoho zajímavých finančních produktů.O bance Wüstenrot

Nejenom stavební spořitelna, ale také hypoteční banka a univerzální pojišťovna (s oddělenými entitami pro životní a neživotní pojištění) nabízející kompletní portfolio bankovních a stavebně spořicích produktů. Velmi povedená reklama na životní pojištění ProSichr, která je opravdu vtipná, což bývá u reklam orientovaných na finanční produkty dnes naprostou výjimkou – jen tak dál! Wüstenrot je nejen v naší zemi spojen s úplnými počátky stavebního spoření. Jeho tradice sahá až k roku 1921. Původně vznikl v Německu, ale velice záhy se rozšířil do celé Evropy. U nás se objevil v roce 1993 a díky kvalitním službám řady jejich klientů neustále rostly. Dnes patří k jedné z nejvyhledávanějších společností na finančním trhu, která napomáhá lidem pořídit si své vlastní bydlení.

Dnes už se zdaleka nejedná jen o stavební spoření. Společnost se v současné době zaměřuje na poskytování veškerých služeb, které souvisí s rodinnými financemi. Již od roku 1999 si tak klienti mohou u Wüstenrot zřídit třeba životní pojištění. Od roku 2005 pak rozšířila možnosti pořízení vlastního bydlení i o další možný způsob, a to hypotéky. Řady klientů se tak ještě více rozrostly. Již o rok později však začala poskytovat i neživotní pojištění. To zahrnuje např. pojištění majetku, motorových vozidel atd. Dnešní klient si tak u Wüstenrot může zřídit všechny služby, které by měli jeho i jeho rodinu nejvíce zajímat. Proto ve svém profilu společnost udává, že lze najít veškeré důležité finanční střechy pod jednou střechou, a to právě u Wüstenrot. Klienti tak mohou nejen zhodnotit naspořené peníze, ale dopřát si třeba i nový byt či dům. A pokud už mají nějaký majetek, mohou si ho zabezpečit pomocí pojištění. Totéž platí i pojištění všech členů rodiny. Služby, které Wüstenrot nabízí, tak osloví téměř každého.

Nejdelší tradici má Wüstenrot přece jen v oblasti stavebního spoření. Stavební spoření je výhodné pro klienty zejména proto, že podle výše vložených finančních prostředků získává klient i státní příspěvek. Zisky z takovéhoto spoření jsou tak poměrně velké. Na internetu si může klient lehce zjistit v přehledných tabulkách, s kolika penězi může za šest, sedm, osm nebo deset let počítat podle výše měsíční splátky, pokud se rozhodne pro stavební spoření od Wüstenrot. K dispozici je i jednoduchá kalkulačka, pomocí níž si kdokoliv může vytvořit nejen simulaci stavebního spoření, ale i hypotečního úvěru nebo povinného ručení. Ještě než potencionální klient kontaktuje některou z poboček Wüstenrot, sám si může udělat přehled o tom, co mu tato společnost poskytne. Především o co by měl zájem a jaké výhody mu to přinese? Nejen když potřebujete vlastní bydlení, se vyplatí obrátit se na Wüstenrot. Nabízí totiž kvalitní služby prověřené tradicí. Již v době svého vzniku totiž proklamovala heslo, že jejím cílem je pro každou rodinu střecha nad hlavou. Této idey se drží i dnes a navíc ji obohatila i o další služby. To je dost dobrých důvodů proč volit právě Wüstenrot.

ČSAS Servis 24 je internetbanking od České spořitelny. ČSAS Servis 24 přihlášení lze provést i z mobilu. Era je tu pro vás – s nejhustší sítí poboček, pohodlně dostupná přes internet a s užitečnými službami.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!